Has Parti`de Seçim Hazırlıkları

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Konya İl Başkanı Veli Tolu ve yönetim kurulu üyeleri düzenledikleri toplantıyla seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Has Parti`de Seçim Hazırlıkları

Yeni il binasında düzenlenen toplantıda konuşan Veli Tolu, HAS Parti`nin kurulduğu günden bu yana geçen 3 ay içinde büyük kongresini yaptığını ve illerdeki teşkilatlanmalarını tamamladıklarını belirterek, "Konya teşkilatı olarak ilçelerdeki teşkilatlanmaları neredeyse tamamladık. Teşkilatlanması tamamlanan ilçelerde ise belde teşkilatlanması ve köy temsilcilerinin belirlenmesi çalışmaları sürdürülüyor. Şimdi ise tüm Türkiye`deki teşkilatların katılacağı 3 günlük bir eğitim kampı düzenliyoruz. Antalya`nın Alanya ilçesinde gerçekleşecek kampa Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş`ta katılacak" dedi.

Milletvekili adaylarını belirleme konusunda parti olarak demokratik bir yöntem izleyeceklerini dile getiren Tolu, "İlk olarak Alanya`da il ve ilçe teşkilatlarımızdan kimi milletvekili görmek istediklerini yazmalarını isteyeceğiz. Daha sonra bu ismi geçen arkadaşlara adaylık teklif edeceğiz. Son olarak Konya`da tekrar bir önseçim yaparak milletvekili adaylarımızı belirleyeceğiz. Böylece demokrasiyi önce kendi içimizde yaşayarak ve yaşatarak diğer partilere örnek olmayı istiyoruz. Şu an baktığımızda siyasiler arasındaki seviyesiz polemikleri görüyoruz. Sözü olmayan insan hakaret eder ve polemiğe girer. Hükümetin ve muhalefetin artık söyleyeceği sözü kalmamıştır" şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: Halkın Sesi Partisi

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu