Konyalı Girişimcinin 6 Yıllık Emeği Katar'la Taçlandı

Konyalı bir girişimci 6 yıllık Ar-Ge çalışmasının meyvesini aldı. 6 yıl boyunca yoğun bir mesai ile çalışarak, piyasadaki en iyi temizlik

13.02.2018 11:24, 5 yıl önce eklendi.
Konyalı Girişimcinin 6 Yıllık Emeği Katar'la Taçlandı

ürünü olma hedefi ile yola çıkan Konyalı girişimci, ilk ihracatını da Konya Sanayi Odası (KSO)’nın organizasyonuyla gittiği Katar'a gerçekleştirdi.

KSO tarafından gerçekleştirilen yurt dışı fuar gezileri meyvelerini vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Katar'da düzenlenen Expo Turkey By Qatar 2018 Fuarına katılan ve temizlik ürünleri üreten Konyalı girişimci Tiryaki Grup, orada yaptığı görüşmeler sonucu Katar'a ilk ihracatını gerçekleştirdi.

Firmaya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan KSO Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Kütükcü, firma yöneticisi Muhammet Barış Sütcü ve ekibini gösterdikleri girişimcilik örneğinden dolayı tebrik etti. KSO'nun organizasyonuyla yapılan fuar gezisinde yeni iş bağlantılarının oluşmasının önemli olduğunu ve bunun kendilerini son derece memnun ettiğini ifade eden Kütükcü, "Sizin gerçekleştirmiş olduğunuz bu ihracat gibi başarılı sonuçları görmek bizleri son derece mutlu etti. Sizin bir girişimci olarak bu ziyarete katılmanız ve orada yeni iş bağlantıları gerçekleştirmeniz, bu ziyaretin somut meyvesi olarak bizim çalışmalarımızı anlamlandırıyor. Bu başarılı örnek, yeni girişimci adaylarına da güzel bir teşvik olacaktır" dedi.

“Sabır ayrıcalıklı kılar”

Yakalanan başarı ivmesinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini söyleyen Kütükcü, firmanın yaptığı 6 yıllık Ar-Ge çalışmasının önemli olduğunu, bu sürecin işletmelerin en kritik süreçlerinden biri olduğunu dile getirdi. Yeni girişimcilerin sabır göstermesinin onları ayrıcalıklı kılacağını da aktaran Kütükcü, "İnşallah bu başarı artan bir ivme ile devam eder. Siz çalıştığınız zaman mutlaka başarı var. Ürün ortaya çıkıncaya kadar ki zamanda gösterilen sabır, son derece kritik bir eşik. Bunu göstermiş olmanız sizin ayrıcalığınız. Bu özelliğinizi kaybetmeyin" şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: KatarKonyaİş

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant