Ekol kolejinden ailelere seminer

Ekol Koleji’nin aile içi iletişim ve iletişim engelleri üzerine düzenlediği seminere öğrenci velilere katıldı. İlginin yoğun olduğu seminerde, velileri aydınlatıldı.

07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Ekol kolejinden ailelere seminer
Selçuklu Belediyesi Konferans salonunda Ekol Koleji öğrencileri velilerine yönelik aile içi iletişim, İletişim engelleri ve çocuk psikoloji üzerindeki etkilerinin yanı sıra anne ve babaların rolleri konusunda bir seminer düzenlendi. Velilerin ilgisinin yoğun olduğu semineri, Ekol Koleji Rehber Öğretmeni Uzman Psikolog Danışman Şeyma Mert verdi. Seminere öğrenci velilerinin ilgisi yoğundu. Seminer sonrası velilerin soruları da cevaplandırıldı. Seminer sonrası Ekol Koleji öğrenci velileri böylesine güzel ve eğitici bir seminer düzenlediklerinden dolayı okul idaresine teşekkür etti.
Ekol Koleji ’nin aile bilgilendirmeleri adı altındaki bu tür eğitici ve bilgilendirici seminerlerinin devam edeceğini belirten Ekol Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Birekul, “Okul olarak öğrencilerimizin ailelerinin bilinçlendirilmesi ve öğrencilerimizle daha iyi bir iletişim içinde olmalarına yardımcı olmak için bu tür etkinlikler düzenliyoruz. Amacımız, öğrencilerimizin velileriyle daha iyi ve sağlıklı bir iletişim kurmalarına yardımcı olmaktır. Bu seminerin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve katılan velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat