Rahvan Atları panelde masaya yatırılacak

Konya Rahvan Atları Binicilik Kulübü ile Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi tarafından organize edilen “Rahvan at ve Rahvan Atın Beslenmesi” konulu panelde rahvan atları masaya yatırılacak. Panel 11 Ocak 2013 Cuma günü saat: 19.00’da Esnaf Sanatkârlar Odası toplantı salonunda yapılacak.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Rahvan Atları panelde masaya yatırılacak
Panel hakkında bilgi veren Konya Rahvan Atları Binicilik kulübü Başkanı Ali Peksemerci “ Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesiyle ortaklaşa organize ettiğimiz “Rahvan At ve Rahvan Atın Beslenmesi” konulu panelimizi 11 Ocak 2013 Cuma günü saat: 19.00 ’da Esnaf Sanatkârlar Odası toplantı salonunda yapacağız. Bu panelde Rahvan atları nedir, nasıl beslenir ve bakımı nasıl yapılır konuları irdelenecektir.
Panelde konuşmacı olarak S.Ü. Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Şeref İnal (Rahvan At Nedir), Doç Dr. Emel Gürbüz ise (Rahvan Atın Beslenmesi) konularında temel bilgiler verecek.
Konyamızda uzun yıllardır yapılmayan ve 11 Ocak 2013 Cuma günü Esnaf Sanatkârlar Odası toplantı salonunda yapılacak olan panelimize Konyalı at severleri davet ediyoruz” dedi.
Anahtar Kelimeler: Rahvan atlarımasa

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant