Genç Yeryüzü Doktorları Öğrencileri Unutmadı

Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu Selçuklu-İhsaniye İlköğretim okulunuzu ziyaret ederek maddi durumu yetersiz olan

05.12.2018 21:10, 2 yıl önce eklendi.
Genç Yeryüzü Doktorları Öğrencileri Unutmadı

öğrencilere kırtasiye, giyecek vb yardımlarda bulunarak, sağlık üzerine bilgiler verdiler.

Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu İhsaniye ilköğretim okulunu ziyaret ederek, minik öğrencilerle tanıştılar. Çocuklarla birlikte vakit geçirerek okul bahçesinde keyifli zamanlar geçirdiler. Ardından Maddi durumu yetersiz öğrencilere 50 adet mont ve botları öğrencilere hediye ettiler.

Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu yaptığı açıklamada, ‘Sınıflara girip minik kardeşlerimizle tanıştık, sohbet ettik ve onlara kişisel hijyen sunumu yaptık’ dediler. Doktorlar, ‘Kermesten elde ettiğimiz gelirle tedarik ettiğimiz 50 adet bot ve montu ihtiyaç sahibi kardeşlerimize teslim ettik. Ardından çocuklarla bahçeye inerek içimizdeki çocuğu ortaya çıkardık. Kaçtık, kovaladık, ip atladık, top oynadık. Bu güzel günün sonunda arkadaşlarımızla birlikte ellerimizi boyadık ve okula küçük bir hatıra bıraktık. Veda etme vakti geldiğinde yüzlerimizde tatlı bir yorgunlukla beraber minik kardeşlerimizi sevindirmenin mutluluğu hakimdi. Bu süreçte; kermesimizin düzenlenmesinde katkısı olan herkese, çocuklar için aldığımız bot ve montları tedarik etmemizde ellerinden gelen kolaylığı gösteren esnaf abilerimize, bize böyle bir etkinlik fırsatı sunan ve her türlü yardımlarını esirgemeyen İhsaniye İlkokul Müdürü Selim Köşger ve yönetim kadrosuna, öğretmenlerine teşekkürü ederiz’ şeklinde konuştular.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat