Halkın Sesi Yükseliyor

Halkın sesi Partisi Konya il Teşkilatı Tarafından organize edilen İl ve ilçe Yönetimleri, Hanım Kolları ve Gençlik Kolları”nın geniş bir katılım sağladığı eğitim toplantısı Alanya Özkaymak Otel`de gerçekleştirildi. Programa Katılan Genel Başkan Prof. Dr. Kurtulmuş, Teşkilat mensupları tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Konuşması sık sık `BAŞBAKAN NUMAN” sloganlarıyla kesilen Genel Başkan burada teşkilat mensuplarına yönelik bir konuşma yaptı.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Halkın Sesi Yükseliyor

Konya İl Başkanı Av.Veli TOLU” nun açılış konuşmasıyla başlayan programda TOLU; Konya teşkilatı olarak ilçelerdeki teşkilatlanmaları neredeyse tamamladık, Teşkilatlanması tamamlanan ilçelerde ise belde teşkilatlanması ve köy temsilcilerinin belirlenmesi çalışmaları sürdürülüyor. Yapmış olduğumuz bu programda ise il, ilçe yönetimleri gençlik ve hanım kollarının katılımıyla “SİYASETİMİZİN TEMEL İLKELERİ” eğitim programını icra etmekteyiz. ``Yeni siyaset algısını geliştirmek için çalışıyoruz. Halkın Sesi Partisi Yakın hedefler için değil, herkese adaletle hükmedilen bir dünya kurmak üzere yola çıktığını için, gönüllere hitap ettiği için, sevgiyle yaklaştığı için, hoşgörüyle yaklaştığı için ve 72 milyon insanın tamamını kucakladığı için bu gün Türkiye ’de bu kadar teveccüh görmektedir. Dedi

Genel Başkan Prof. Dr. NUMAN KURTULMUŞ ise yaptığı konuşmada Halkın Sesi Partisi`nin medeniyet siyaseti yaptığını belirterek, "Bütün dünyada mazlum ve mağdur halklarının yeni bir sese ihtiyacı vardı. HAS Parti, Neo-liberal politikalarla ezilen ve hakkı elinden alınan halkların seslerini gür bir şekilde duyurabilmelerini sağlamak için ve onların haklarını zadegânlara peşkeş çeken iktidarların ellerinden alarak halkın kendisine vermek için siyaset yapmaktadır. Halkın Sesi partisi zaten halkın içerisinde olan sürekli var olan bir parti idi, bu yüzden 28 gün gibi kısa bir süre içerisinde teşkilatlanmalarını tamamlayıp genel kurulunu yaptı. Türkiye siyasetini formatlamak üzere sistemin bir parçası değil alternatifi olarak "Vira bismillah" diyerek Türk siyasi hayatında yerini aldı ve bundan sonra da geleceğin iktidarını ve bizim medeniyetimizin değerlerini hâkim kılacak tek parti olacaktır" dedi. Türkiye siyasetini beş paralık hale getiren halkı kutuplaştıran iktidar ve muhalefete karşı Türkiye siyasetine yeni bir üslup ve yeni bir soluk getireceklerini dile getiren Genel Başkan kurtulmuş, "İktidara ve muhalefete yüklendi. AKP ve CHP sürekli birbirlerine aşağılayıcı bir üslup kullanarak halkın gerçek gündeminden uzak basit tartışmalarla milleti oyalamaktadırlar. Biri diğerine Kemal Efendi öteki O`na Recep Bey gibi ifadeler kullanırken ne iktidar ne de muhalefet işsizlikten yoksulluktan çiftçinin para etmez hale getirilmiş mahsulünden ve bu ülkenin sömürülen zenginliklerinden peşkeş çekilen kaynaklarından bahsetmemektedir. İşte bu gerçekleri halkın önüne getirecek ve gür bir sesle haykıracak yegâne parti halkın sesi partisi olacaktır" ifadelerini kullandı.

Has Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ , "Ortadoğu`da yaşanan olayları hepimiz görmekteyiz. Ezilmiş, sömürülmüş hakları ellerinden alınmış mazlum coğrafyaların haykırışları bize şunu göstermektedir ki sadece Türkiye`de değil tüm dünyada ve bütün insanlığın özgürlüğünü ve refahını sağlayacak bir medeniyete ihtiyaç vardır. Bu medeniyetin inşasını sağlayacak parti yine Halkın Sesi Partisi olacaktır" şeklinde konuşmasını tamamladı.

Anahtar Kelimeler: Numan Kurtulmuş

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu