İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı Yiğit’ten Teşekkür

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit,

01.04.2019 16:38, 1 yıl önce eklendi.
İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı Yiğit’ten Teşekkür

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, Meram’da Belediye Başkanlığı seçimini kazanan rakibi Mustafa Kavuş’u tebrik ederken, vatandaşlık görevini yerine getirerek demokratik bir şekilde oyunu kullanan vatandaşlara da teşekkür etti

 

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından demokrasinin gereğini yerine getirerek sandığa giden Konyalılara teşekkür etti. Seçimlerin Meram’a, Konya’ya ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eden Yiğit, başkanlık yarışını kazanan Mustafa Kavuş’u da tebrik etti.

Seçim öncesinde 3 ay boyunca yoğun bir şekilde çalışarak, yapacakları hizmet ve projeleri anlatmaya çalıştıklarını ifade eden Yiğit, “Halkımız demokrasinin gereğini yerine getirmek için sandık başına giderek oyunu kullandı. Vatandaşlık görevini yerine getiren vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Seçim sonucunda kazanan AK Parti’nin adayı Mustafa Kavuş’u da tebrik eder, başarılar dilerim. Halk bu kararı verdi, biz de halkın kararına saygı gösteriyoruz. Ben kendi adıma çalışmalarıma burada nokta koymuyorum. Bize inanıp destek veren seçmenimizin sorumluluğunu taşıyacağım. Hem Meram, hem Konya ve hem de ülkemin sorunları adına çalışmaya devam edeceğim. Kimseye kırgın ya da kızgın değiliz. Bizim tek sevdamız Türkiye ve Meramdır. Bu nedenle sandığa gidip oy veren tüm dostlarıma teşekkür ederim” dedi.

Yiğit, Meram’da yaşayan bir seçmen olarak ilçeye bundan sonra yapılacak hizmetlerin takipçisi olacağını, halk adına yapılacak güzel hizmetlere destek olurken, yanlış gördüğü yerde ise yönetimi uyararak, yanlıştan dönülmesine katkı sağlayacağını söyledi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat