Başkan Oflaz’dan takım otobüsü hediye etti

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, Konya amatör kulüplerinin en eskilerinden olan ve geçtiğimiz aylarda yeniden spor faaliyetlerine başla

30.08.2019 20:19, 10 ay önce eklendi.
Başkan Oflaz’dan takım otobüsü hediye etti

Çumra Güneş 1985 Spor Kulübüne düzenlenen törenle takım otobüsü hediye etti.

Başkan Oflaz, Çumra Güneş 1985 Spor Kulübükulüp binası açılışı ve  aynı zamanda  kulüp için hediye edilen  takım otobüsünün teslim töreninde “ Çumra’nın sportif başarılarla anılan bir ilçe olması için bu anlamda kulüplerimizin yanında olacağız” dedi.

Sporun birleştirici gücü karşısında tüm gençlerimizi ve insanımızı bütünleştireceklerini ifade eden Oflaz, “Çumra Belediyesi olarak ilçemizin adını taşıyan tüm spor kulüplerimizin destekçisiyiz ve yanlarındayız. Çumra Güneş 1985 Spor Kulübü’de ilçemizin bu güzide kulüplerinden  biridir. Kulübümüzün bu yıl koyduğu hedeflerine ulaşacağına inanıyorum. İnşallah hediye ettiğimiz bu otobüs takımımızı hep zaferlere ulaştırır. Destek bizden , başarı sizden… “ diye konuştu. Oflaz son olarak otobüsün kulübe hayırlı olmasını diledi.

Kulüp Başkanı Abdurrahman Öz, konuşmasında bugüne kadar verdiği desteklerinden ve takım otobüsü hediyesinden  dolayı Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a teşekkür etti.

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat