Kamyonetten 50 Bin Lira Çaldılar

Konya’da bankadan para çektikten sonra kamyonetine binerek giden bir kişiyi takip eden iki şüpheli, şahıs tarım malzemesi almak

10.01.2020 11:10, 2 yıl önce eklendi.
Kamyonetten 50 Bin Lira Çaldılar

için durduğu sırada kamyonetin torpidosundaki 50 bin lirayı alarak kayıplara karıştı. Bu anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, saat 15.00 sıralarında merkez Karatay ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Adak Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Fatih E., sattığı mısırın parası olan 50 bin lirayı bankadan çektikten sonra 42 ACB 837 plakalı kamyonetiyle tarım malzemesi almak için cadde üzerindeki bir iş yerinin önüne aracını park etti. Fatih E. aracından inerek tarım malzemeleri satışı yapılan iş yerine girdi. Bu sırada kendini takip ettiği iddia edilen bir araçtaki iki şüpheli, kamyonetin torpidosundaki 50 bin lirayı alarak kaçtı.

Bu anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, şüphelilerin bulunduğu beyaz bir aracın kamyonetin yanına geldiği, araçtan inen bir kişinin kamyonetin torpidosundaki 50 bin lira bulunan çantayı alarak olay yerinden kaçtıkları görülüyor.

Anahtar Kelimeler: TakipKamyonetkonya50bin

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat