Makina Mühendisleri Odası 16 Yıllık Tiyatro Geleneğini Devam Ettirdi

Konya Makina bakanı Aziz Hakan ALTUN, Yaptığı açıklamada Mühendisleri Odası teknik çalışmaları yanında

03.02.2020 09:22, 4 ay önce eklendi.
Makina Mühendisleri Odası  16 Yıllık Tiyatro Geleneğini Devam Ettirdi

üyelerinin ve ailelerinin katlımı ile sosyal etkinliklerde düzenlemeye devam etmektedir. Oda üyelerinin aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri, üyeler arasındaki dostluk ve birlikteliğin arttırılması ve mühendis camiasının Oda çatısı altında bir araya getirilmesi bu etkinliklerin düzenlenmesindeki en önemli amaç olmaktadır.

Bu amaç doğrultusunda düzenlenen sosyal etkinliklerden biriside Konya Devlet Tiyatrosunda gerçekleştirilmiştir. Yılmaz GRUDA’nın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Alpay ULUSOY’un yaptığı 2 perdelik “Kasetçi” isimli oyunu odamız üyeleri ve aileleri için Konya Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenmiş, üyelerimiz, aileleriyle birlikte eğlenmiş, günün stresini birazda olsa üzerlerinden atmışlardır. Tiyatronun insanlık tarihi kadar eski bir geçmişi olması ve günümüzdeki teknolojik gelişmelere karşı çağımız da da vazgeçilmezliğini korumuştur. Yaşamın bir parçası olan tiyatro sahnelerinde insanlığa ait tüm değerler bulunmaktadır. Bu nedenle makina mühendisleri odası olarak düzenlenen bu tür sosyal etkinliklerle üyelerimizin ve ailelerin birbirine bağlı olarak güzel vakit geçirmeleri sağlanmaktadır.

Odamız mesleğimizle ilgili konuların yanında toplumumuzu ilgilendiren her türlü konuda etkinlikler düzenlemeye bundan sonrada devam edecektir.
Anahtar Kelimeler: Maknakonya116yıl

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat