Bektaş, Mazbatasını Aldı

Geçen hafta Pazar günü gerçekleştirilen CHP Konya İl kongresinde yeniden CHP Konya il başkanı seçilen Barış Bektaş

20.02.2020 13:50, 4 ay önce eklendi.
Bektaş, Mazbatasını Aldı

seçim kurulundan mazbatasını aldı.

 Selçuklu Seçim Kurulundan mazbatasını alan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş’a il yönetim kurulu üyeleri,  ilçe başkanları, kadın ve gençlik kollarıyla partililer eşlik etti.

CHP Konya İl Kongresini değerlendiren CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş kongrede kazananın CHP olduğunu belirterek, “Partimiz Konya il başkanlığı olarak 37. Kongremizi gerçekleştirdik. Demokrasi şöleni içinde geçen kongremizde kazanan partimiz oldu.  Delegelerimizin teveccühü ile yeniden il başkanı seçildim.  Kongremize katılan delegelerimize, ilçe başkanlarımıza, partililerimize, misafirlerimize teşekkür ediyorum.  Konya’da partimizi büyüterek, iktidar koşusuna elimizden gelen katkıyı vermeye devam edeceğiz. Bunun yanında Konya’nın sorunları ve bu sorunların çözümünü takip edeceğiz. Her zaman olduğu gibi Türkiye’nin birleştirici gücü olarak halkımızın yanında olmaya, onların dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz” dedi.      

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat