İşcan'dan Okullara Ziyaret

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ilçe merkezi ve mahallelerinde bulunan okul ziyaretlerini sürdürüyor.

21.02.2020 09:52, 5 ay önce eklendi.
 İşcan'dan Okullara  Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ziyaretleri kapsamındaokul öncesi,  ilkokul, ortaokul ve liselere giderek hem öğrencilerle, hem de öğretmenlerle görüşmelerine devam ediyor. İşcan, ikinci dönem başı ziyaretleri kapsamında özellikle mahalle okullarına ağırlık vererek, zaman zaman derslere katılıyor, oyunlar oynuyor, öğrencilerle birlikte kitap okuyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İscan, ziyaret sırasında yöneticilerden ve öğretmenlerden okulların mevcut durumları ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alması ve incelemelerde bulunması sonrasında öğrenciler ile sohbet ederek öğrencilerin isteklerini dinliyor. Okul ile ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle diyalog içerisinde olmak ve yaşanılan sorunlara  çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam ettiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; ‘Yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri değildir. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler alarak, Okulları gezip  eksiklikleri yerinde görerek   okul müdürileri ile  fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz.’ dedi.

 İdareci ve öğretmenlere yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İşcan, ziyaretlerinin süreceğini, öğrenci ve öğretmenlerle  her zaman iç içe  olacağını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, hafta başından  itibaren ziyaretleri kapsamında; Yunak Merkez dışında Koçyazı, Piribeyli, Kuzören, Turgut, Harunlar, Hursunlu, Kuyubaşı, Kıllar, Yavaşlı, Böğrüdelik, Hacıfakılı, Odabaşı, Saray, Sülüklü ve Çayırbaşı mahallelerinde bulunan okulları ziyaret etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat