Bonus Hoca Hüma Okulları’nda Öğrencilere Seminer Verdi

Sosyal medyada “Bonus Hoca” olarak da bilinen Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu, Hüma Okulları öğrencilerine

25.02.2020 12:28, 4 ay önce eklendi.
Bonus Hoca Hüma Okulları’nda Öğrencilere Seminer Verdi

üniversite sınavına daha verimli hazırlanabilmeleri için motivasyon semineri verdi.

Seminere 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin yanında öğretmenler ve idari kadro da katıldı. Türkiye’nin farklı illerini gezen Beledioğlu, edindiği tecrübelerden yola çıkarak “kararlı ve azimli öğrenciler her zaman başarıyı yakalar, yeter ki çalışmayı bırakmayın” dedi.

Öğrencilerin hayallerini hedeflere dönüştürmesi gerektiğini vurgulayan Beledioğlu, Hüma Okulları’nın öğrencilere sunduğu avantajları çok iyi kullanmaları gerektiğini ve böyle bir okulda okudukları için çok şanslı olduklarını dile getirdi. Bunların yanı sıra kendi öğrencilik hayatından da anılar paylaşarak çalışma motivasyonu ve ders çalışma ortamları hakkında bilgiler anlattı. Başarıya ulaşmanın yollarını ve bu süreçte nelerden uzak durulması gerektiğinden bahseden Beledioğlu, seminer sonunda öğrencilere motivasyon sağlayacak faaliyetler de gerçekleştirdi.

Seminerin ardından Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul tarafından ağırlanan Beledioğlu, Hüma Okulları öğrencilerinin gözlerinde ışık gördüğünü ve o ışığı takip ettikleri sürece doğru yolu bulacaklarını ifade etti. Sınava hazırlanan öğrencilerin ihtiyaçlarını birebir karşılayan okul yönetiminin ve öğretmenlerin de çabasını takdir ettiğini söyledi. Tüm bu sözler için teşekkürlerini ileten okul yönetimi, Beledioğlu’na hediyelerini takdim ederek uğurladı. 
Anahtar Kelimeler: BonushocaHümaokulkonyaseminer

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat