MEM’deHafta Sonu Mesaisi

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçe merkez ve mahalle okullarında devam etmekte olan

02.03.2020 11:00, 3 ay önce eklendi.
MEM’deHafta Sonu Mesaisi

DYK, İYEP, MTSK ve egzersiz çalışmalarını yerinde görmek amacıyla hafta sonu bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının ortamları, belirlenen hedeflere yönelik çalışmaların gerçekleşme durumu, öğrenci katılımı ve memnuniyet durumlarının tespiti nedeniyle, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan,  Şube Müdürleri ile birlikte hafta sonu ilçe merkez mahallelerdeki bazı okulları ziyaret ederek, devam eden kurslarda görevli öğretmen ve kurslara devam eden öğrencilerle görüşülmelerde bulunmak üzere okul ve sınıf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ve ekibi, ziyaretler sırasında; Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu, Pansiyonlarda kalan öğrencilerin durumu ve öğretmen nöbetleri, iYEP ve yapılan diğer eksersiz çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kurslarda özellikle elde edilemeyen kazanımların tespit edilip, öğrencilerin ağırlıklı olarak eksik olduğu konular göz ününde bulundurularak Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında işlenen derslerin içeriğinin bu konulara göre belirlenmesi gerektiği dile getiren Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, bu tür ziyaretlerin tamamen motivasyon ve değerlendirme amaçlı olduğunu kaydetti.

Ziyaretler kapsamında pansiyonlarda kalan öğrencilerle de buluşan İşcan, öğrencilerin verilen hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirmeleri üzerine "Allah devletimize zeval vermesin. Bu ortamlar, bu çalışmalar ve verilen bu güzel hizmetler inşallah boşa  gitmeyecektir."  dedi.

Hafta sonu dahil gece gündüz ilçenin eğitimine katkı sunmak ve öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltmek için çaba harcadıklarını belirten İşcan, kurslarda ve diğer  çalışmalarda görev alan tüm yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat