Kaymakamlardan Yöntem’e, Ziyaret

Özel Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesi kampüsünü Selçuklu İlçe Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Meram İ

04.03.2020 13:00, 3 ay önce eklendi.
Kaymakamlardan Yöntem’e,  Ziyaret

İlçe Kaymakamı Resul Çelik, Cihanbeyli İlçe Kaymakam Mustafa Kutlu ve Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar ziyaret ederek, Yöntem Eğitim Kurumları’nın eğitim hizmetleri hakkında bilgi aldılar.

Kaymakamların ziyaretinde, Yöntem Eğitim Kurumları yönetim kurulu üyeleri, okul müdürleri ve idarecileri de hazır bulundular.

İlçe kaymakamlarını Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesini gezdiren ve verilen eğitim hizmetleri hakkında bilgi veren Yöntem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Fizik Öğretmeni Serdar Özdemir, “Selçuklu Yerleşkemizde ilçe kaymakamlarımızı misafir etmekten son derece mutlu olduk. Yöntem Eğitim Kurumlarındaki verilen eğitim hizmetleri hakkında kendilerini bilgilendirdik. Bizleri kırmayıp ziyaretimize gelmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle Yöntem Eğitim Kurumlarının, 20 yıldır eğitimin her kademesinde emek vermiş 5 öğretmenin bir araya gelerek kurduğu bir ‘Öğretmen Kuruluşu’ olduğunu, çocuklarımızı; paylaşmayı, dayanışmayı, problemleri yerinde ve zamanında çözmeyi burada yaşayarak öğrendiklerini, sadece akademik başarının ön planda olduğu bir okul olmayacağımızı, Akademik olarak zirvede olan öğrencilerimizin sanatsal ve sportif alanlarda da zirvede olmasını istediğimizi, sanatsal ve sportif alanlarda başarılı olan insanların aynı zamanda akademik başarıyı da yakaladığını anlattık. Yöntem Eğitim Kurumlarının ilerleyen zamanlarda sadece Konya'da değil, Türkiye'nin dört bir yanında eğitim veren ulusal bir marka olma hedefiyle çalıştığımızı dile getirdik. Bunun yanında Yöntem ailesi olarak Konya’da eğitimin kalitesinin yükselmesi adına yaptığımız hizmetleri anlatmamızdan dolayı son derece mutlu olduk” dedi. 
Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat