Prof. Dr. Cem Zorlu’dan sağlık çalışanlarına mesaj

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, yeni tip korona virüs (Covid-19)

20.03.2020 15:10, 2 ay önce eklendi.
Prof. Dr. Cem Zorlu’dan sağlık çalışanlarına mesaj

mücadele sürecinde sağlık çalışanlarına, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği bir mesaj yayımladı. Rektör Zorlu, sağlık çalışanlarının yürütülen mücadele ile ilgili sosyal medyada paylaşımda bulunmamasını da istedi.

Rektör Prof. Dr. Cem Zorlu mesajında şu görüşlere yer verdi; “Geçmişten bugüne sağlık çalışanlarımız, özellikle toplumsal vakalarda kendi sağlıklarından önce toplumun sağlığı demişler, insanlığın iyiliği ve ortak geleceği için mücadele vermişlerdir. Bildiğiniz gibi tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgınla mücadele veriyoruz. Ve sizler de bu mücadelenin en önemli kahramanları olarak her daim minnetle anılmanıza vesile olacak üstün bir gayret ortaya koyuyorsunuz. Korona virüsün tüm dünyada oluşturduğu panik sürerken, yüksek risk grubunda bulunmanıza rağmen, salgınla mücadelede bir an bile geri adım atmadınız, her zaman bu mücadelenin en ön cephesinde yer almaya devam ettiniz ve ediyorsunuz. İnsanımızın iyiliğine ve hayatına adanmış binlerce isimsiz kahramanımız arasında yer alan üniversitemiz sağlık çalışanlarına, yaşatmak için gösterdikleri üstün gayretlerinden ötürü gönülden teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.”

 

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat