.Karabacak; “Minibüsçü Evinde, lütfen Sende Evde Kal Konya’m”

KONESOB ve Konya Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak, Koronavirüs nedeniyle Konyalılara

27.03.2020 14:16, 2 ay önce eklendi.
.Karabacak; “Minibüsçü Evinde, lütfen Sende Evde Kal Konya’m”
.

evde kalmaya davet ederek,  Minibüsçü Evinde, lütfen Sende Evde Kal Konya’m çağrısında bulundu.

Konya Minibüsçüler Odasının aldığı bir kararla Konya’da Pazar günü şehir içinde dolmuşlar çalışmayarak, yolcu taşamayacaktır.

Konuyla ilgili sosyal medyada paylaşım yapan KONESOB ve Konya Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak, “Bu Pazar Müsait bir yerde EVİMİZDE duracağız. Oda olarak aldığımız kararla Pazar günü hiçbir dolmuş hattımız çalışmayıp, yolcuda taşımayacaktır. Koronavirüs salgını nedeniyle böyle bir karar aldık. Umarız Konyalı hemşerilerimizin bu çağrımıza uyarak, evde kalır. Çünkü hemşerilerimizin sağlığı için Biz Evde kalıyoruz. Sizde evde kalın. Her daim, her şart ve koşulda kesintisiz ulaşım hizmetini Konya’mıza sunmuş olan Minibüsçü Esnafımız, bu zorlu süreçte yine sorumluluk alarak Evde Kal çağrılarına duyarsız kalmayıp, Pazar gününe özel olmak üzere Evde Kalma kararı almış olup, seferlerimiz Pazartesi günü aynı sorumluluk ve Hükümetimizin almış olduğu tedbir kararlarıyla devam edecektir” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat