Konya Ülkü Ocakları’ndan anlamlı yardım kampanyası

Konya Ülkü Ocakları, ihtiyaç sahibi ve kimsesiz vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla

31.03.2020 12:29, 2 ay önce eklendi.
Konya Ülkü Ocakları’ndan anlamlı yardım kampanyası

başlatmış oldukları yardım kampanyasına start verdiler. Ülkücü gençlerden oluşan ekipler. Belirlenen adreslere hazırlanan gıda paketlerini ihtiyaç sahibi ve kimsesiz vatandaşlara teslim ederek gönüllerini alıyorlar.

Konya Ülkü Ocakları bünyesinde, ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ekipler oluşturuldu. Korona virüs salgını nedeniyle ‘Ülkemiz için sağlığınız için evde kalın’  çağrısına uyarak dışarı çıkamayan yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşuyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Konya Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Kasım Akta, “Devletimiz 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza, korona virüsten korunmaları için sokağa çıkma yasağı getirmiştir. Elbette bu vatandaşlarımız arasında yalnız yaşayanlar yahut yakınları uzakta olanlar bulunmaktadır. Ülkü Ocakları olarak sokağa çıkma yasağı kapsamındaki büyüklerimizin veya sokağa çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçları olduğu her durumda yanlarındayız. Konya Ülkü Ocakları olarak biz de ihtiyaç sahibi kimsesizlerin ve 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için gıda yardımı kampanyası düzenledik. Ülkücü Gençlerden oluşan ekiplerimiz Konya Merkez ve ilçelerinde hazırlanan gıda paketlerini ihtiyaç sahibi ve kimsesizlere teslim ediyor ve vatandaşlarımızın gönüllerinde taht kuruyorlar. Ülkücü gençlik olarak her zaman bu vatanın yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Hedefimiz ise birlik,beraberlik  içerisinde büyük Türkiye’nin ilelebet yaşamasıdır.

 Başlatmış olduğumuz gıda yardımına destek olmak için arayan, kendi aralarında destek kampanyası başlatan tüm Konyalı Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

Anahtar Kelimeler: YardımKoronaulkuocakları

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat