ASKON Konya’dan 100.000 Maske…

Son aylarda Ekonomi dünyasında bilinirliği ve etkinliği gözle görülür biçimde artan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği

05.04.2020 13:41, 6 ay önce eklendi.
ASKON Konya’dan 100.000 Maske…

Ekonomi - Ticaret -Tarım Zirveleri, Nitelikli etkinlikleri ile birlikte Yardım Kampanyalarına verdiği cömert desteklerle de gündem olmaya devam ediyor..
ASKON un Anadoluda en güçlü ve etkin olduğu il ise Yüzlerce üyesi ve nitelikli Yönetim Kurulu kadrosu ile KONYA..
ASKON Genel Merkezi’nin Tüm Türkiye’de başlattığı sağlık çalışanları için ‘1 milyon maske’ kampanyası, başta hayatını hiçe sayarak, sevdiklerine bulaştırma riskini göze alarak insan üstü şekilde gayret gösteren sektör temsilcileri olmak üzere, vatandaşlarımızda memnuniyet oluşturdu. Askon Konya, ilk adımı atıp 100.000 maskenin maliyetini üstlenerek kampanyanın en önemli girişimini gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ASKON Konya İl Başkanı Atilla Sinacı:“Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor süreçte Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz’ kampanyasına ASKON ailesi olarak maddi anlamda sonuna kadar destek verdik ve vermeye devam edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat