GP Konya İl Başkanı Ekici’den Berat Kandili Mesajı

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında

06.04.2020 13:08, 2 ay önce eklendi.
GP Konya İl Başkanı Ekici’den Berat Kandili Mesajı

"Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif´in müjdecisi Berat Kandili´nizi tebrik ediyorum." dedi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici, " Tefekkür ve şükür vesilesi Mübarek Berat Kandili, bizlere kırılan kalpleri onarma, dargın duvarları yıkma, kinden nefretten uzaklaşma imkanı sunuyor.

Ramazan-ı Şerif´i müjdeleyen bu anlamlı gece, birliğimizi, beraberliğimizi, gönül bağlarımızı güçlendirme imkânı veriyor.

Mübarek Berat Kandili, Yüce Allah´ın huzurunda yenilenme gecesidir. Ramazan´ı Şerife, günah ve yüklerimizden beraat ederek girme gecesidir.

Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif´in müjdecisi  Berat Kandili´nizi tebrik ediyor,  Ülkemizin ve Dünyamızın Covid 19 virüsüne çare bularak, camilerimizin açıldığı ve sağlıklı olarak birlik, beraberlik, barış ve huzur dolu bir Ramazan ayına sizlerle birlikte ulaşmayı diliyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler: GPKandilkonyail

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat