Belediyeden, Çumra'lı Eczacılara Moral Desteği

Çumra belediyesi, Covid-19 mücadelesinde sağlıklı günlere kavuşmak için ön safada fedakarca hizmet eden eczacılarımızı ziyaret etti.

16.05.2020 00:39, 2 yıl önce eklendi.
Belediyeden, Çumra'lı  Eczacılara Moral Desteği

Tüm dünyada etkisini gösteren Covid -19 mücadelesinde, sağlık sektörünün önemli bir halkasını oluşturan eczacılar, zorlu pandemi sürecinde vatandaşların ilaç ve tedaviye kolay bir şekilde ulaşabilmesi için fedakarca çalışıyorlar.

14 Mayıs Eczacılar Günü olması münasebetiyle, Çumra Belediye Başkanı Sayın Halit OFLAZ, ‘’zorlu sürecin kahramanları’’ olarak nitelendirdiği eczacılarımıza ; ‘’ Onlara, pandemi sürecinde toplum sağlığını korumak için ön safada hizmet ettikleri ve fedakarca mücadele ettikleri için yürekten teşekkür ediyorum’’ mesajı eşiliğinde bir de ziyaret tertip etti.

Bu özel günde Çumra belediyesi ekipleri , görev başında olan tüm eczaneleri ziyaret ederek, Sayın Halit OFLAZ’ın selamlarının eşliğinde, fedakar eczacılarımıza birer gül hediye edildi.

Yoğun bir çalışma temposu içinde iken kendilerine yapılan bu anlamlı ziyareti ‘ motivasyon kaynağımız’ olarak tanımlayan eczacılar, ‘’ Zor bir dönemden geçiyoruz. Bu süre zarfında belediyemizin bu düşünceli hareketi bize motivasyon oldu. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.’’ sözleri ile ifade ettiler.

Anahtar Kelimeler: EczacıMoraldestekçumrakonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu