Başkan Hasan Ekici’nin 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajı

Bugün 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı.

18.05.2020 14:44, 2 ay önce eklendi.
Başkan Hasan Ekici’nin 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajı

Başkan Ekici: “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün gençlere emanet ettiği bu günü yurdumuzun dört bir yanında yine coşkuyla kutlamayı çok isterdik.” Dedi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi…

“101. yılına ulaştığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu, bu yıl Korona virüs önlemleri nedeniyle meydanlarda değil, dijital mecralarda yaşanacak. Ancak tüm dünyayı tehdit eden pandemi süreci içimizdeki coşku ve heyecana engel değildir, 23 Nisan’da olduğu gibi yine balkonlarımızı bayraklarla süsleyip, 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramını balkonlarımızda yine coşku ile kutlayacağız.

Atatürk, kurtuluş mücadelesini başlatmak hedefiyle Samsun’a ayak bastığı gün olan bu özel günü, bağımsızlığın gençler sayesinde korunabileceği bilinciyle “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak, Türk gençliğine armağan etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı gönülden kutlar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anarım.” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat