Kutören Halkı Baz İstasyonu İstiyor

Ereğli ilçesine bağlı Kutören Mahallesi sakinleri, cep telefonu şebekelerinin çekmemesinden şikayetçi.

24.06.2020 12:03, 5 ay önce eklendi.
Kutören Halkı Baz İstasyonu İstiyor

Ereğli ilçe merkezine 50 km uzaklıkta olan Kutören Mahallesi’nde vatandaşlar, bütün cep telefonlarının şebekelerinin çok zayıf olduğunu ve bu sebeple de iletişim kuramadıklarını belirterek, mahalleye baz istasyonu yapılmasını istediler.

Mahalleye baz istasyonu kurulması için bütün kapıları aşındırdıklarını ancak hiçbir sonuç alamadıklarını söyleyen Kutören Mahallesi Muhtarı Özcan Kardaş, Kutören Mahallesi’nde bin 500 nüfusun yaşadığını da belirtti ve “Burası tarım bölgesi. Binlerce dekar ekili alan, binlerce dekar meyve bahçeleri var. Cep telefonlarının çekmiyor olması, tarım ile uğraşan vatandaşlarımızı ticari olarak da zor duruma sokuyor. Mahallemize yapılacak olan baz istasyonundan sadece Kutören Mahallesi değil, Kutören Mahallesinin çevresinde bulunan ve aynı şebeke sorununu yaşayan mahalleler de faydalanacak” dedi.

Muhtar Özcan Kardaş, operatör şirketlerine verilmek üzere, Kutören Mahallesi’ndeki cep telefonu abonelerinden imza topladıklarını da sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler: Bazistasyonkutörenereğli

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat