Başkan Kurt’tan esnafa duyuru

Alüminyum Ve Pvc Doğrama Yapan Esnaf Ve Sanatkarlarımıza Duyuru!

30.06.2020 12:46, 8 ay önce eklendi.
Başkan Kurt’tan esnafa duyuru

Konya Demir ve Emsali Sanatkarlar Oda Başkanı Mehmet Yüksel Kurt Son günlerde esnafın yaşadığı CE belgesi ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Başkan kurt yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Odamızın yapmış olduğu istişareler neticesinde ortaya çıkan, CE işareti uygunluk etiketi yapı malzemeleri yönetmeliğine göre alüminyum doğrama ve pvc doğrama yapan, kapılar, pencereler, kepenkler, panjurlar, büyük kapılar ve ilgili bina donanımı olan her türlü üretimde aranmaktadır.

Denetimler esnasında esnafımızın zor durumda kalmaması, cezai müeyyide ile karşılaşmaması için cam, alüminyum profil ve plastik ürünlerinin üretici firmalardan deney raporlarını temin ederek işletmelerinin CE işareti uygunluk belgesi için teknik raporunu hazırlatarak gerekli evrakları temin etmeleri önemle duyurulur.

Saygıdeğer esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler dilerim. Her daim esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz
Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat