Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Hüma Okulları’nı ziyaret etti.

Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul ile bir araya gelen Müftü Poçanoğlu, yeni eğitim öğretim

01.09.2020 10:12, 2 yıl önce eklendi.
Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Hüma Okulları’nı ziyaret etti.

sezonunun başlaması nedeniyle başarılar diledi. 8. ve 12. sınıflar için takviye kursu veren Hüma Okulları, tüm sınıflarda online eğitime devam ettiğini ve eğitimi tüm alanlarda en iyi şekilde planladıklarını ifade etti.

Salgından en çok etkilenenlerin öğrenciler olduğunu dile getiren Ahmet Poçanoğlu; “Hüma Okulları ile 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlangıcında gençlerimizin İslami bilgilerini artırmak,doğru dini bilgiler almalarını sağlamak, milli ve manevi değerlerimize uygun bir şekilde yetişmelerine katkıda bulunmak ve vatanımıza faydalı bireyler olmaları adına neler yapabileceğimizin istişaresini yaptık. Ayrıca gençlerimizin ahlaki yapılarının değerlerimize uygun gelişmesine ve yetişmelerine nasıl yardımcı olabileceğimizi görüştük. Bu yolda Konya Müftülüğü olarak öğrenciler için yapılması gereken ne varsa, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirttik” dedi.

İstişare sonucunda Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, öğrencilerinin sadece akademik değil kişisel ve ahlaki gelişimlerinin de çağımız adına büyük önem taşıdığını, uzaktan da olsa verilen eğitimlerle öğrencilerinin geleceğini bu çerçevede şekillendirmek için çaba harcadıklarını dile getirdi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Hüma Okulları, Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu’na günün anısına hediyelerini takdim etti ve ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkürlerini iletti.

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu