Pastacılar Odası'ndan Zabıtalara Ziyaret

Konya Pastacılar Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu ile yönetim kurulu üyeleriZabıta Haftası nedeniyle;

15.09.2020 12:18, 2 yıl önce eklendi.
Pastacılar Odası'ndan Zabıtalara Ziyaret

Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yavuz Kızılaslan’ı, Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt’u, Karatay Belediyesi Zabıta Müdürü Zeki Gökmenoğluve Meram Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Dinçalp’ı ziyaret ederek, 194 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan zabıta teşkilatının Zabıta Haftasını kutlayarak, başarılar diledi.

Ziyaretlerde konuşan KONESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Pastacılar Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu, “Zabıta teşkilatımızın haftasını kutlamak adına Büyükşehir Belediyemiz ve merkez ilçelerimizin Zabıta teşkilatlarını ziyaret ederek, zabıtalarımızın bu anlamlı haftasını kutlamak istedik. 194 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan zabıta teşkilatının Zabıta Haftasını kutlayarak, başarılar diliyoruz.  Esnaflarımıza verdikleri desteklerinden ve pandemi sürecinde esnafımızın yanında olduklarından dolayı da teşekkür ediyoruz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Yavuz Kızılaslan Pastacılar Odasının ziyaretinden dolayı memnun olduklarını belirterek, “Konya Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerimiz sınırları içerisinde görev yapan zabıta teşkilatları olarak, düzenin, sağlık ve huzurunun sağlanması adına görev yapmaktayız. Her zaman vatandaşlarımız ve esnafımızın yanında olduk. Konya Pastacılar Odasının Zabıta Haftası nedeniyle bizleri ziyaret etmelerinden dolayı da teşekkür ediyoruz. Pandemi sürecinde birbirimizin sağlığını tehlikeye atmamak için, vatandaşlarımızdan maskelerini takmalarını, temizliği dikkat etmelerini ve sosyal mesafeyi korumalarını istiyoruz” diye konuştu.

Selçuklu Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Başkurt, Karatay Belediyesi Zabıta Müdürü Zeki Gökmenoğlu ve Meram Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Dinçalp, Pastacılar Odasının Zabıta Haftası nedeniyle ziyaret etmesinden memnun olduklarını kaydederek, “Pastacılar Odasının ziyaret etmesi bizleri memnun etti. Teşekkür ediyoruz. Özellikle pandemi sürecinde vatandaşlarımızdan tek isteğimiz; maske takmaları, temizliği dikkat etmeleri ve birde sosyal mesafeyi korumalarıdır. Bu kurallara uymak hepimizin sağlığımız için çok önemlidir. Salgınla birlikte mücadele edersek başarı oluruz” mesajını verdiler.

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu