MHP Karatay; MHP sözünün eridir. Seçimler Haziran 2023 de yapılacaktır.

MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru; “ MHP Genel başkanı ve Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin Erken seçim tartışması

18.10.2020 11:30, 2 yıl önce eklendi.
MHP Karatay; MHP sözünün eridir.  Seçimler Haziran 2023 de yapılacaktır.

boşuna emek ve nefes israfıdır. Sözünün tam arkasındayız. MHP sözünün eridir. Seçimler Haziran 2023’de yapılacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru, ülke gündemine getirilmeye çalışılan erken seçim konuda değerlendirmelerde bulundu. Cumhur İttifakı; inanmış gönüllerin mecmuuyla, yüksek ülkülerin muazzam heyecanıyla, millete adanmış milli ve yerli duruşun manevi hikmetiyle yoluna ve yolculuğuna sonuna kadar devam edecektir. Türkiye 2023 hedeflerine, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bütün kurum ve kurallarını inşa ederek, yapısal reformları hayata geçirerek ulaşacaktır.  Kim aday olursa olsun, hangi partiler zilletin çatısı altına sığınırsa sığınsın, parlamenter sisteme dönmenin hesabını hangi siyasi defolar yaparsa yapsın, nafiledir, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi yaşayacak, geleceğin rotası Cumhur İttifakı’nın fedakârlıklarıyla çizilecektir. Türk milleti Cumhur İttifakı’yla kutlu yarınlara yürüyecektir. Bu tutarlılığımızı ve kararlılığımızı muhafaza edeceğiz.

Erken seçim tartışması boşuna emek ve nefes israfıdır. diyen Başkan Küçükdoğru, Liderimiz ve genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli’nin seçim konusunda son sözünü söylemiştir. Seçimler 23 Haziran 2023 tarihinde yapılacak ve 2023’de Cumhurbaşkanı adayımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’dır, demiştir. Milliyetçi Hareket Partisi sözünün eridir Anket aldatmalarını milletin iradesi yıkıp geçecektir. Hiç kimse ülkemizin hızını kesemeyecek, ekonomide yıkım ve kriz çığırtkanlığı yapanlara, yalan ve umutsuzluk aşılayanlara aziz millet varlığı icazet vermeyecektir. Türkiye salgını da bertaraf edecek, etrafındaki çemberi de yaracaktır.”dedi.

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu