Kamu BİB’23 Türksat Desteğiyle Düzenlenecek

Türksat’ın ‘iletişim sponsoru’ olarak destek vereceği etkinlik, Türksat Tanıtım ile Türksat Youtube kanallarından canlı yayınlanacak.

21.10.2020 19:30, 2 yıl önce eklendi.
Kamu BİB’23 Türksat Desteğiyle Düzenlenecek
Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından düzenlenecek Kamu BIB’23 ve BIMY'27 bütünleşik etkinliği 22 Ekim tarihinde Ankara BTK Ana Konferans Salonu’nda, 23-25 Ekim tarihlerinde ise Wyndham Hotel’de gerçekleştirilecek.
Türksat’ın ‘iletişim sponsoru’ olarak destek vereceği etkinlik, Türksat Tanıtım ile Türksat Youtube kanallarından canlı yayınlanacak. Etkinlik kapsamında “CIO ve CDO Bakış Açısıyla Yapay Zekâ”, “Kamu Politikalarında ve Hizmetlerinde Yapay Zekâ Kullanımı”, “E-Ticaret: İş Modelleri Eğilimler, Kamu Politikaları, Yeni Nesil Ödeme Sistemleri”, “Bulut Korkusu” ve Covid-19'la Mücadele ve Sonrası Milli Teknoloji Hamlesi Başarı Hikâyeleri” başlıklarında etkileşimli paneller düzenlenecek.
Fiziksel olarak katılımı uygun olmayanlar için hibrit katılım seçeneği de olacak etkinlikte açılış konuşmalarını Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Cumhurbaşkanlığı Dijital Os Başkanı Dr. Ali Taha Koç, KVKK Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu yapacak.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu