Yunak'ta Öğretmenler Ödüllendirildi

Koronavirüs salgını nedeniyle Yunak Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubunda görev yapan öğretmenler ödüllendirildi.

26.11.2020 09:35, 2 ay önce eklendi.
Yunak'ta   Öğretmenler Ödüllendirildi
Konya Valiliği tarafından, Yunak'ta Vefa Sosyal Destek grubunda görev yapan öğretmenler, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında gösterdikleri üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı başarı belgesi ile ödüllendirildiler. 
Konya Valisi Vahdettin Özkan tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilen öğretmenlere belgeleri 24 Kasım Öğretmenler Gününde Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan aracılığı ile takdim edildi.
Koronavirüs salgını nedeniyle oluşturulan Vefa Sosyal Destek grubunun toplum nezdinde çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, başarı belgesi alan 15 öğretmene görev yaptıkları süre içerisinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat