Gezenbilir Sokak Hayvanları İçin Pedalladı

Karatay Gezenbilir Bisiklet Topluluğu Derneği, kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarını unutmadı.

16.12.2020 20:32, 2 yıl önce eklendi.
Gezenbilir Sokak Hayvanları İçin Pedalladı

Karatay Gezenbilir Bisiklet Topluluğu Derneği, hafta sonu uygulanan yasaklarda örnek bir davranışa imza attı. Bisiklet Sporunun yanı sıra önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Karatay Gezenbilir Bisiklet Topluluğu Derneği, sokak hayvanlarına belirli bölgelerde yem, mama ve su yardımında bulundu

Karatay Gezenbilir Bisiklet Topluluğu Derneği, kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarını unutmadı. Hafta sonu kısıtlamalarına rağmen gerekli kurum kuruluşlardan izinleri alan Karatay Gezenbilir Bisiklet Topluluğu Derneği bu doğrultuda sokak hayvanlarına Meram Gümüştepe, Meram Tavusbaba ve Meram Bağları’nda 20 kilo yem ve mama dağıttı.

 

ONLAR BİZİM DOSTLARIMIZ

 

Konuyla ilgili konuşan Karatay Gezenbilir Bisiklet Topluluğu Derneği Başkanı Yahya Yakut, “Hayvan Sever Vatandaşların bizlere teslim ettiği mama ve yemleri bu soğuk havalarda ıssız yerlerde sahipsiz bir çok sokak hayvanlarına bir nebze de olsa karınlarını doyurmaya köprü olmaya çalışıyoruz. Sokak hayvanları bizim  çok değerliler, onlar bizim dostlarımız. Onlara bizler de gerekli yardımlarımızı yapmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda hafta sonu gerekli çalışmalarımızı yaptık. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant