AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan güven tazeledi

AK Parti Konya İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

28.01.2021 21:05, 1 yıl önce eklendi.
AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan güven tazeledi

6. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Ümmügülsüm Ümütlü, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Neslihan Ay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya Milletvekili Gülay Samancı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları teşkilat mensupları ve partililer katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından protokol konuşmalarına geçildi.

Kongre açılışında konuşan AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan, “Kadının, sadece siyasette değil, hayattaki rolü de çok önemlidir. Kadının olduğu işlerde, incelik, estetik, detaylarda dikkat görürüz. Bizleri bu kutlu yolda cesaretlendiren sebeplerden birisi de 'Kadınlar siyasetin öznesidir' diyen Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu kıymetli yaklaşımıdır. Biz bu değere layık olabilmek adına, kongremizin ana temasında da ifade edildiği gibi; 'Türkiye için, Konya'mız için inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diler, bizleri bu özel günde yalnız bırakmayan tüm kıymetli misafirlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

 

“AK Parti davasının orta direği kadınlarımızdır"

Kadın Kollarının parti çalışmalarındaki önemine dikkat çeken Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “AK Parti davasının orta direği kadınlarımızdır. Kadınlarımız her seçimde bizden daha fazla gayret gösterdiler. Bizden daha fazla çalıştılar. İl Kadın Kollarımızda bugüne kadar görev yapan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Yeni görev alacaklara başta Esra Doğan Candan olmaz üzere tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın inşallah” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: KadınAk PARTİKONYASEÇİM

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu