NEÜ ve KADEM’den “Pandemi Psikolojisinde Aile” Paneli

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) veKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Konya Temsilciliği

05.02.2021 12:28, 3 ay önce eklendi.
NEÜ ve KADEM’den “Pandemi Psikolojisinde Aile” Paneli

iş birliğinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un teşrifleri ile düzenlenecek olan “Pandemi Psikolojisinde Aile” paneli 8 Şubat’ta online olarak gerçekleştirilecek.

Panelde, uzman isimler pandeminin aile özelinde toplum psikolojisine etkisinimasaya yatıracak. Panelin açılış oturumunda, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Saliha Okur Gümrükçüoğlu ve KADEM Konya Temsilcisi Aytül Dağ yer alacak.

Açılış konuşmalarının ardından birinci oturuma geçilecek ve “Pandemi Döneminde Özel ve Kamusal Alan Dengesi”, “Pandemi Dönemi Aile ve Ekonomik Eşitsizlikler” ile “Pandemi Döneminde Aileyi Dayanıklı Kılmak”, başlıkları altında ilk oturum gerçekleştirilecek.

NEÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Arslan moderatörlüğündeki ilk oturumda; Kadem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İbni Haldun Üniversitesi Öğretim Üyesi Sosyolog Prof. Dr. Alev Erkilet ve Selçuk Üniversitesi Tıp fakültesi Dekanı Psikiyatrist Prof. Dr. Yavuz Selvi yer alacak.

Anahtar Kelimeler: pandemiailekonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat