Seydişehir CHP’Lİ Gençlikten İyi Parti Çıkarması

Millet İttifakı partilerinden Seydişehir CHP Gençlik Kolları, İYİ Parti Gençlik Kolları’nı ziyaret etti.

17.02.2021 19:31, 1 yıl önce eklendi.
Seydişehir CHP’Lİ Gençlikten İyi Parti Çıkarması

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Dedeoğlu, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Levent Kavak ve beraberindeki ekibe teşekkür etti.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Levent Kavak ve yönetim kurulunun İYİ gençliğe yaptığı ziyaret, birlik ve beraberliğin pekişmesinde büyük rol oynadığı belirtildi.

İYİ Parti Gençlik kolları Başkanı Ali Osman Dedeoğlu, ‘’CHP gençlik kolları yönetim Kurulu’na teşekkür ederiz. Ziyaretiniz bizi mutlu etti. Millet ittifakı olarak birliğimizi ömrümüz yettiğince sürdürerek, bu dostluğu baki kılacağız. Biz bir gün değil her gün kardeşiz ve ömür boyu kardeş kalacağız” dedi.

“BU İTTİFAK GEREKLİYDİ”

CHP Gençlik Kolları Başkanı Levent Kavak ise, “Vatanımızın kurtuluşu için bu ittifak gerekliydi. Millet İttifakı yaparak, güçlerimizi birleştirmemize vesile olan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Meral Akşener’e teşekkürü borç biliriz. Bu İttifakı sürdürmek adına istişare ve diyaloğumuz sürecek. Kuvvayi Milliye Ruhu ile yerelde ve genelde kardeşlik içerisinde mücadele edeceğiz.’’ diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: CHPİYİ Partiseydişehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu