Seydişehir Belediyesi Kent Mobilyalarını Kendi Atölyesinde Üretiyor

Konya’nın Seydişehir Belediyesi, ilçenin dört bir yanında gerçekleştirdiği peyzaj düzenlemelerinde

24.02.2021 10:15, 2 ay önce eklendi.
Seydişehir Belediyesi Kent Mobilyalarını Kendi Atölyesinde Üretiyor

kullandığı kent mobilyalarının imalatına devam ediyor.

Kendi atölyesinde üretilenreklam panoları, çöp kovası, bank, masa ve kamelyalarıyla ilçeyi hem daha modern bir görünüme kavuşturuyor hem de belediye bütçesinden tasarruf sağlıyor.

Belediye personeli tarafından tasarlanarak üretilen malzemeler, ilçedeki park ve yeşil alanlar ile ihtiyaç duyulan noktalara yerleştiriliyor. Zamanla yıpranan ve hasar gören kent mobilyalarının bakım ve onarımını da yapıyor.

“Üreten belediyecilik anlayışıyla çalışıyoruz”

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, kendi öz kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde kullandıklarını kaydederek, “İlçemizde ihtiyaç duyulan alanlara yerleştirdiğimiz kent mobilyalarının üretimini yaparak önemli oranda tasarruf sağlıyoruz” dedi.

Kenti daha modern ve estetik bir görünüme kavuşması için üreten belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını belirten Tutal, “İlçemizin bir parçası olan kent mobilyalarını kendi atölyelerimizde üreterek ihtiyaçları anında gideriyoruz. Böylelikle ilçemize değer katıyoruz. En büyük temennimiz ise hayata geçirdiğimiz bu çalışmaları vatandaşlarımızın sahiplenmeleri ve korumalarıdır. “şeklinde konuştu.

Anahtar Kelimeler: Seydişehirkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat