Derbent Heyetinden Karayolları Genel Müdürüne ziyaret

Derbent İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Ayten ve beraberindeki bir heyet

25.02.2021 12:19, 2 ay önce eklendi.
Derbent Heyetinden Karayolları Genel Müdürüne  ziyaret

Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’nu Ankara’daki makamında ziyaret ettiler.

Derbent Belediye Başkanı Hüseyin Ayten, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Derbent AK Parti İlçe Başkanı Musa Akgün’den oluşan heyet, Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Derbent Belediye Başkanı Hüseyin Ayten, Konya-Derbent yolunun durumu hakkında genel müdür Uraloğlu’na bilgiler aktardı. Yapılması gerekenler masaya yatırıldı.

Başkan Ayten” Karayolları Genel müdürümüz Abdülkadir Uraloğlu’n un ev sahipliği ve misafirperverliğinden ve Bizlerin her zaman yanında olan AK Parti Konya Milletvekilimiz Gülay Samancı’ya Derbent ilçemiz ve sahsım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’da “ Konyamızın güzide ilçelerinden biri olan ve Aladağ Kayak Merkezi tesislerine sahip olan Derbent İlçe heyetinin ziyareti bizleri de memnun etmiştir. Başkanımızdan Konya-Derbent yolu hakkında gerekli bilgileri aldık. Hep birlikte güzel işlere imza atma kararını aldık.” Dedi.

Ziyaret günün anısında çektirilen fotoğraflar ile son buldu.

Anahtar Kelimeler: DerbentBelediye

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat