Kavuş,Pandemi Kurallarına Da Uyarak 5 Mahalle Muhtarını Ziyaret Etti.

“En Büyük Arzumuz Mahalle Sakinlerimizle Yeniden Birlikte Olmak”

04.03.2021 00:15, 2 ay önce eklendi.
Kavuş,Pandemi Kurallarına Da Uyarak 5 Mahalle Muhtarını Ziyaret Etti.

“MAVİ KATEGORİYE ELBİRLİĞİ İLE GEÇECEĞİZ”

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, mahalle muhtarlarını ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile birlikte Ateşbaz-ı Veli, Osmangazi, Lalebahçe, Durunday ve Ayanbey mahallemuhtarlarını ziyaret eden Kavuş, ziyaretlerde 2021 yılı çalışma programı dahilinde yapılacak çalışmaları değerlendirdiklerini söyledi. Mustafa Kavuş, “Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına kalabalık ziyaretlerden kaçınıyoruz. Bu ziyaretlerimizde mahalle sakinlerimizle bir araya gelemiyoruz belki ama onların vekilleri muhtarlarımızla mahalleleri adına gerekli istişarelerimizi yapıyoruz. Bu süreci elbirliği ile atlatacak bir daha ki ziyaretlerimizde hemşehrilerimizle de birlikte olacağız inşallah” dedi.

Pandemiye rağmen mahalle ziyaretlerine devam eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, kurallara da uyarak Ateşbaz-ı Veli, Osmangazi, Lalebahçe, Durunday ve Ayanbey mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Ziyaretlerde Kavuş’a AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular’da eşlik etti. İlçe Başkanı ile birlikte muhtarları dinleyen Kavuş, muhtarlarla sürekli iletişim halinde olduklarını ifade ederek, “Gerek pandemi sürecinde gerekse öncesinde muhtarlarımızla sürekli birlikte olmaya gayret ediyoruz. Hemşehrilerimizin taleplerini mahalleleri adına bize aktaran muhtarlarımızla pandemi sürecinde daha sık görüşüyoruz diyebilirim. Tabi bu görüşmeler çerçevesinde mahallelerimize yapılacak çalışmaları birlikte istişare ederek planlamalarını yapıyoruz. Bugün de ilçe başkanımız ile birlikte 5 mahalle muhtarımızı ziyaret ederek mahallelerimiz adına verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Daha önceki ziyaretlerimizde mahalle sakinlerimizle de buluşuyorduk. Malum son koronavirüs risk değerlendirmelerinde şehrimiz çok yüksek riskli kırmızı kategoride yer alıyor ve bu süreçte herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemek adına kalabalık ziyaretlerden kaçınıyoruz. Hemşehrilerimizin vekilleri muhtarlarımızla gerekli istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bugünkü ziyaretlerimizde, yeni normalleşme sürecinde şehrimizin durumunu da konuştuk. Muhtarlarımızın da bu konuda çok hassas olduğunu görmek bizleri sevindirdi. Hepimiz üzerimize düşeni yaparak bu süreci elbirliği ile atlatacağımıza inanıyorum. Konya’yı kırmızı kategoriden mavi kategoriye hep birlikte taşıyacağız. Bu illetten kurtulup bir dahaki ziyaretlerimizde muhtarlarımızın yanında mahalle sakinlerimizle de birlikte olmak en büyük arzumuz” dedi.

Anahtar Kelimeler: MuhtarKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat