Makina Mühendisleri Odasından Kop İdaresine Ziyaret

Makina Mühendisleri Odası Konya Şube Yönetim Kurulu Konya Ovası Projesi (KOP) Kalkınma

04.03.2021 09:41, 2 ay önce eklendi.
Makina Mühendisleri Odasından Kop İdaresine Ziyaret

İdaresi Başkanı ve aynı zamanda odamız üyesi M. Sami Şahin ‘i ziyaret etmiştir.

Şube başkanımız Dr. Aziz Hakan Altun ziyarette yapmış olduğu değerlendirmede;

“Her şeyden önce yeni görevinizde başarılar dilerim. Faaliyetlerine en fazla değer verdiğimiz kamu kurumlarının başında olan KOP Kalkınma İdaresi Başkanlığında yapacağınız çalışmaları fazlasıyla önemsiyoruz. Kurumunuzun yapacağı proje ve çalışmalarla şehrimizin ve bölgemizin kalkınması hızlanacak, bu kalkınmayla halkımızın yaşam standardı artacaktır. Bu dönemde edinmiş olduğunuz tecrübe ve birikimleriniz çerçevesinde yapacağınız her işi destekleyeceğimizi bilmenizi isterim. Şehrimizin kalkınmasındaki en önemli unsur kurumlarımız arasındaki birliktelik ve dayanışmadır. Büyük projeler ve büyük yatırımlar kurumlarımız arasındaki irtibatın ve dayanışmanın sağlanmasıyla ortaya çıkacaktır. Makina Mühendisleri Odası olarak meslek alanımızla ilgili yapılacak her çalışmaya destek olmaya gayret etmekteyiz. Başında bulunduğunuz bu kurumla da bu kapsamda ortak çalışmalar yapmayı arzulamaktayız” demiştir. 

 Ziyarette Konya Ovası Projesi (KOP) Kalkınma İdaresi Başkanı M. Sami Şahin ise şunları söyledi;

“Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Konya için yapılan çalışmalarda kurumumuzda görev yapan arkadaşlarımla birlikte yeni projeler ortaya koymaya çalışacağız. Bu çalışmalarda diğer kurumlarla olan birlikteliği bende önemsiyorum. Üyesi olduğum Oda ile birlikte çeşitli işlerde beraber olmak bizleri de mutlu edecektir. Neticede hepimizin amacı şehrimizin kalkınması ve insanımıza hizmet için birlikte çalışacağız.

Anahtar Kelimeler: ZiyaretMMOKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat