Hedefimiz Fenerbahçe maçından galibiyetle ayrılmak

Konyaspor Oyuncusu Amir Hadziahmetovic, takımımızın 4 maçtır bir çıkış yakaladığını

06.03.2021 20:19, 2 ay önce eklendi.
Hedefimiz Fenerbahçe maçından galibiyetle ayrılmak

ve amaçlarının Fenerbahçe maçından galip ayrılarak bunu devam ettirmek olduğunu söyledi.

Fenerbahçe maçının zor bir maç olduğunu herkesin bildiğini ifade ederek açıklamalarına başlayan oyuncu Amir Hadziahmetovic, “Bu yüzden iyi hazırlanıyoruz. Yeni gelen hocamızla birlikte takımımız çok iyi bir hava yakaladı. Takım ruhumuz şahane. Bu maçtan güzel bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Hedefimiz tabiki de 3 puan” diye görüş belirtti.

Oyuncumuz Amir Hadziahmetovic, takımımızın teknik değişiminin ardından mağlubiyet almadığı ve bunun en önemli nedeninin ne olduğu sorusuna “Hocamız geldikten sonra 4 maçtır kaybetmedik. Bu maçların sadece ikisinde oynayabildim. İki maçı da sakatlığım nedeniyle kaçırmış oldum. Şu an kendimi daha iyi hissediyorum. Tabiki hocamız bana şans verdiği sürece elimden gelenin en iyisini yapmak için sahada her şeyimi vereceğim. Takım olarak da hocamız geldikten sonra iyi işler çıkartmaya başladık. Daha iyi pres yapıyoruz ve topu saklayarak topla daha iyi işler yapıyoruz. Bunu da maçlarda daha iyi oynayarak herkese gösteriyoruz” şeklinde cevap verdi.

Anahtar Kelimeler: Amir Hadziahmetovic

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat