MHP MYK’da Konyalı Üç İsim Yer Aldı

MHP 13.ncü Olağan Büyük Kurultayı 18 Mart 2021 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

19.03.2021 21:23, 1 yıl önce eklendi.
MHP MYK’da Konyalı Üç İsim Yer Aldı

Seçim sonunda Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulunda Konyalı 3 isim yer aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Büyük Kurultayı geçtiğimiz gün Ankara Kapalı spor salonunda tüm delegelerin eksiksiz olarak katımıyla gerçekleştirilirken, MHP Genel Başkanı ve Bilge Lider Dr. Devlet Bahçeli ve yönetim kurulu üyeleri tüm delegelerin oyunu alarak yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

Seçim sonucunda Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulunda MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan ve Özer Karakayacı Konya adına listede yer aldılar. Ve Konya adına görev yapacaklar.

MHP MYK Üyeliğine seçilen MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan; “ Sahsım ve arkadaşlarıma verilen görevi en iyi şekilde yapmak için gece-gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hedefimiz ilk önce ülkemiz ve Konya’ya en iyi hizmeti verebilme adına çalışmak olacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi, birliğin ve dirliğin adıdır. Milliyetçi Hareket Partisi haysiyet ve huzurun adresidir. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı Türkiye’dir, Türk milletidir, istiklal ve istikbal ahlakıdır.

Milliyetçi Hareket’in sevdalılarıyla birlikte daha nice kurultayları aynı şevk, aynı heyecan, aynı coşkuyla gerçekleştirmelerini temenni ediyorum. İnanıyorum ki, Cenab-ı Allah Türkiye'nin geleceğine sahip çıkma mücadelesinde heyecanımızı ve azmimizi karşılıksız bırakmayacaktır. “dedi.

 

Anahtar Kelimeler: MYKmHPKONYAANKARA

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu