Erdem ve Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına ‘Teşekkür Belgesi’

Konya İl Sağlık müdürlüğü, Akşehirİlçesinde görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür belgesi verdi.

22.03.2021 10:36, 4 hafta önce eklendi.
Erdem ve Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına ‘Teşekkür Belgesi’

Konya İl Sağlık müdürlüğü, Akşehir İlçesinde görev yapan SağlıkMüdürlüğü’ne  bağlı aile sağlığı merkezinde çalışan sorumlu hekimler ve sağlık tesislerinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarına  teşekkür belgesi verdi.

Programda konuşan Konya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri BaşkanıDr. Hasan Çiftci, “ Pandeminin üzerinden 1 yıl geçti. Pandeminin ilk başladığı süreçten bugüne kadar başarılı bir sağlık hizmeti verdik. Bu süreçte canla başla çalışan tüm sağlık camiamıza teşekkür ederiz” dedi.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hasan Çitçi’den teşekkür belgesi alan Akşehir İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Erdem ise şunları söyledi:

“Bu teşekkür belgesini ilçemizde çalışan 800’e sağlık personeli adına alıyorum. Pandemiden önce ve pandemi sürecinde İl Sağlık Müdürlüğümüzün varlığını yanımızda sürekli hissettik. Şimdi biz sağlık çalışanlarına verilen Teşekkür Belgesi ile de bizi onore ettiniz. Tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum”

Program gerçekleştirilen konuşmaların ardından sağlık çalışanlarına verilen ‘Teşekkür Belgesi’ takdiminin ardından son buldu.

Anahtar Kelimeler: sağlıkErdemAilesağlı

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat