Muharrem Karabacak, Berat Kandili Mesajı

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Berat Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

26.03.2021 22:58, 1 yıl önce eklendi.
Muharrem Karabacak, Berat Kandili  Mesajı

Başkan Muharrem Karabacak mesajında, “Ramazan ayının habercisi ve müjdecisi Berat Kandili’ne kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Berat gecesi, sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah’a sığınarak günahlardan arındığımız, ilahi lütuf ve bereketlere eriştiğimiz müstesna gecelerden birisidir.

Bu yıl da Berat Kandilini maalesef hızlı bir şekilde yayılan ve ölümlere sebep olmaya devam eden koronavirüs salgınının gölgesinde idrak ediyoruz. Virüsün yayılmasının önlenmesinde “izolasyon, sosyal mesafe, el hijyeni”nin oldukça önem arz ettiğini, tüm vatandaşlarımızın bu hususlara azami dikkat etmesi ve virüsün yayılmasının vebal olduğunun unutulmamasını bir kez daha hatırlatıyor, bu mübarek gecede tüm sıkıntıların giderilmesi, gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Berat Kandilinin Esnaf Teşkilatımız, esnaf ve sanatkârlarımız, milletimiz ve tüm İslam Âleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu