Seydişehir Saadet Partisi 7.Olağan Kongresi Yapıldı

Konya’nın Seydişehir ilçesinde Saadet Partisi 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

03.04.2021 16:52, 1 ay önce eklendi.
Seydişehir Saadet Partisi 7.Olağan Kongresi Yapıldı

Belediye düğün salonunda gerçekleşen kongreye 20- 21. Dönem Milletvekillerinden Veysel Candan İl Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Büyükyılmaz, Çevre ilçe siyasi partilerin ilçe başkanları katıldı.

İstiklal Marşı ile başlayan kongreye 3. dönemdir başkanlık yapan Hayri Yılmaz aday olmadı. Tek listeyle girilen oylamada iş adamı Harun Erkan ilçe başkanlığına seçildi.

20- 21. Dönem Milletvekillerinden Veysel Candan konuşmasında, "Milletin oyu ile gelinen yerler millete aittir. Bu emanete ihanet etmememiz lazım, çok iyi korumamız lazım. Gitmek gerektiği zamanda gitmek lazım. 100 yıla yakın bir Cumhuriyetimiz var. Çok sıkıntılar yaşadık ve yaşıyoruz. Devlet idare etmenin birinci amacı o ülkede yaşayanların refah ve mutluluğunu sağlayıp daha iyi şartlarda yaşatmaktır. İşte siyasi partilerde bunun için vardır. Bu yarışa haram ve hile katmadan ismindeki değerlere sahip olması lazım" dedi.

Konuşmaların ardından Tek liste ile gidilen kongrede Başkanlığa Harun Erkan seçildi. Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; Yılmaz Koç,Hayri Yılmaz, Abdulkadir Girgin, Adem Kara, Mevlüt Çelik, İsmail Tarman, Mehmet Ali Ekmekci,Fatih Arık, İsmet Erkan,Hasan Kara seçildi.

Anahtar Kelimeler: sadetparti7.olağankongre

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat