Başkan Ertaş’ın Ramazan Ayı Mesajı

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş Ramazan Ayı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek bir mesaj yayınladı.

12.04.2021 22:15, 1 ay önce eklendi.
Başkan Ertaş’ın Ramazan Ayı Mesajı

Ramazan-ı Şerifin insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağladığını, manevi deryanın her alanda yaşandığı çok önemli bir ay olduğunu vurgulayan Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş “Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına inanıyorum. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan-ı Şerif'i bu erdemli özelliklerin her birimize yerleşmesi içinbir vesile olarak değerlendirmeliyiz.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış, huzur ve sağlık getirmesini temenni eder, başta Ilgın’lı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat