Hayırseverden Selçuklu’ya 112 Acil Sağlık İstasyonu

Selçuklu İlçesi Işık Mahallesi’ne Binko İnşaat adınahayırsever Mehmet Nohutçu tarafından yaptırılacak

20.04.2021 11:12, 4 hafta önce eklendi.
Hayırseverden Selçuklu’ya 112 Acil Sağlık İstasyonu

olan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binasının protokolü imzalandı. İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç,çok daha modern şartlardabölge halkına hizmet sunacakolan acil sağlık hizmetleri istasyonunun  hayırlı olmasını diledi.

İl Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleşen protokol imza töreninde yapılacak olan 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ile ilgili bilgiler veren Prof. Dr. Koç, güzel ve anlamlı bir hayır hizmeti yapma kararı alaniş adamı Nohutçu’ya teşekkür etti. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan böylesine önemli günlerde hayırsever vatandaşların verdiği desteğin kendilerini son derece memnun ettiğini söyleyen Prof. Dr. Koç, tüm dünyayı sarsan ve hemen hemen bütün alanlarda etkisini gösteren Covit-19 salgınına rağmen Konya’da sağlık yatırımlarının hız kesmeden devam ettiğini vurguladı. 

Sağlık çalışanlarının türlü fedakârlıklar yaparak vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiklerini belirten Prof. Dr. Koç, “Sağlık çalışanlarımız gece gündüz demeden hizmet sunuyorlar. Bizler de onlara sağlıklı ortamlar sağlamaya gayret ediyor ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Bu anlamda şu ana kadar 27 istasyonumuzu yeni yerlerine taşımayı başardık.Hayırsever vatandaşlarımızın ve devletimizin bizlere verdiği destekle hedeflerimizeulaşacağımıza inanıyor, hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak ve vatandaşlarımızı mutlu etmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Hayırsever İş Adamı Nohutçu’da “Şirket olarak bu tür hayır hizmetlerinde bulunmak bizleri son derece mutlu ediyor. Şehrimize ve ilçemize sağlık alanında katkı sağlıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Projemizi kısa bir süre içerisinde tamamlayarak teslim etmek istiyoruz. Rabbim hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ilgili protokol taraflarca imzalandı. Selçuklu5No’lu Hatice-Mustafa Nohutçu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ismi ile hizmete açılacak olan binanın bir yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Protokol imza töreninde Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Ergin, Başkan Yardımcısı Dr. Alper Çelikdelen ve Binko Yapı İnşaat A. Ş. yetkilileri de hazır bulundular.

Anahtar Kelimeler: 112hayırsever

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
ÇARELER ÇARESİZLİKLERDEN DOĞAR
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KADİR GECESİ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat