Kavuş,Tüm Annelerimizin Anneler Gününü Kutluyorum

Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Baş tacımız annelerimize yılın bir gününü değil her gününü tahsis etsek haklarını tam anlamıyla ödeyemeyiz”

09.05.2021 14:49, 1 ay önce eklendi.
Kavuş,Tüm Annelerimizin Anneler Gününü Kutluyorum

Anneler Günü’ dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm annelerin ve anne adaylarının günlerini kutlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, mesajında ayrıca şu görüşlere yer verdi; “Cennetin annelerimizin ayakları altında olduğuna inanan ve hürmette, saygıda, sevgide anneyi ilk sıraya koyan bir medeniyetin evlatları olarak bugün bizler için bütün günlerden daha kıymetli. Baş tacımız, sığınağımız, sevgi dolu yürekleriyle kendilerini evlatlarına ve ailelerine adayan, belki de dünyanın en değerli makamının sahibi annelerimize yılın bir gününü değil her gününü tahsis etsek haklarını ödeyemeyiz elbet. Ama bugün vesilesiyle en kıymetlilerimiz olan annelerimizi bir kez daha hatırlamak,  sevinçlerinin vesilesi olmak, dünyanın en büyük mutluluklarından biridir. Bu vesile ile başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum. İlçemiz genelinde yaşayan evladı olsun olmasın yüreğinde sevgi ve merhamet taşıyan her annenin veya anne adayının bir evladının ve kardeşinin de ben olduğumu ve yapabileceğim bir şey olduğu takdirde onların duasını almak için koşacağımı bilmelerini istiyorum. Ahirete göç etmiş olanlara Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyor, annelerimizin tüm hemşehrilerim için de cennetin anahtarları olmasını temenni ediyorum.”

Anahtar Kelimeler: Annekonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat