Konya Spor Lisesi'nden Dört Öğrenci, Ragbi Milli Takımında

30 Mayıs 2021 - 17 Haziran 2021 tarihleri arasında Burdur ve Kızılcahamam'da yapılacak olan

28.05.2021 14:06, 1 yıl önce eklendi.
Konya Spor Lisesi'nden  Dört Öğrenci, Ragbi Milli Takımında

Ragbi Milli Takım kampına ikisi kız, ikisi erkek olmak üzere Konya Spor Lisesi'nden 4 öğrenci Milli Takım  Seçme ve Hazırlık kamplarına davet edildi.

Ragbi Federasyonunun 2021 yılı faaliyet programında yer alan 7li Ragbi Kadınlar Milli Takım Seçme Kampı 31 Mayıs 2021 - 02 Haziran 2021 tarihleri arasında ve 7'li Ragbi Kadınlar Milli Takım Hazırlık Kampı ise 03-17 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam'da yapılacaktır.

Kızılcahamam'da yapılacak Milli Takım kampına Konya Spor Lisesi öğrencilerimizden Hilal GÜNDÜZ ve Ebrar Bilge Yalçınkaya davet edilmişlerdir.

Yine Ragbi Federasyonunun 2021 yılı faaliyet programında yer alan 7li Ragbi Erkekler Milli Takım Seçme Kampı 31 Mayıs 2021 - 02 Haziran 2021 tarihleri arasında ve 7'li Ragbi Erkekler Milli Takım Hazırlık Kampı ise 03-17 Haziran 2021 tarihleri arasında Burdur'da yapılacaktır.

Burdur'da yapılacak Milli Takım kampına Konya Spor Lisesi öğrencilerimizden Mevlüt ÖN ve mezun öğrencilerimizden Veysel Karani DUVARCI davet edilmişlerdir.

Daha öncede Milli Takım hazırlık kamplarına davet edilen öğrencilerimiz Pandemi nedeniyle bu kampların ertelenmesi sebebiyle katılmamışlardı. Milli Takım Hazırlık Kamplarına katılmayı ve ülkemizi müsabakalarda en iyi şekilde temsil etmeyi isteyen öğrencilerimiz, kampın bu yıl yapılacak olmasından dolayısıyla çok mutlu olduklarını belirttiler.

KONYA SPOR LİSESİ MÜDÜRÜ VEYSEL DUDU:

Aynı anda okulumuz Konya Spor Lisesi'nden Hilal GÜNDÜZ, Ebrar Bilge Yalçınkaya, Mevlüt ÖN ve Veysel Karani DUVARCI olmak üzere dört öğrencimizin Ragbi Milli Takıma davet edilerek Milli Takım seçmelerinde ve hazırlık kamplarında yer alacak olması okulumuz ve Konya'mız adına gurur vericidir.

Öğrencilerimizin başarmak için azimli ve gayretli çalışmaları sonucunda kulüplerini, okulumuzu, Konya'mızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceklerine canı gönülden inanıyorum. Öğrencilerimize ve Millî Takımımıza başarılar diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Anahtar Kelimeler: 4SporcuKonyaokul

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu