Karapınar’da Süt Etkinliği

Karapınar Süt Üreticileri Birliği 1 Haziran “ Dünya Süt Günü” neden ile Cumhuriyet meydanında bir etkinlik Gerçekleşirdi.

01.06.2021 19:13, 2 ay önce eklendi.
Karapınar’da Süt Etkinliği

Etkinliğe İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka,  Belediye Başkan Yardımcısı Halil Aker, AK Parti İlçe başkanı Yusuf Zengin,Belediye Meclis üyeleri Süt Üreticileri  Birliği Başkanı Mehmet Tartan,Yönetim kurulu üyeleri İsmail Demirel ve Ramazan Koyuncu katıldı.

Karapınar Süt Üreticiler Birliği Başkanı Mehmet Tartan, süt ve süt ürünleri sektörünün ülkemizde doğrudan istihdam ve tedarikçilerinden aldığı mal ve diğer hizmetle ile insanların geçim kapısı olduğunu söyledi.

Sağlıklı, başarılı ve çalışkan bir nesil yetiştirmek istiyorsak; dengeli beslenmeye, süt ve süt ürünlerinin tüketimine önem vermek zorundayız. Daha sağlıklı yarınlarımız için sizde günde 2 bardak süt için. Ülkemizde süt ve süt ürünlerinin tüketiminin artması dileğiyle 1 Haziran 'Dünya Süt Günü'nü kutluyorum." dedi.

Etkinlikte vatandaşlara ve davetlilere süt dağıtıldı

 

 

Anahtar Kelimeler: SütKonyaKarapınar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat