Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabulde

İlimizi temsilen Selçuklu Belediyespor Kulübünde yetişen ve Konyaspor'lu Konya Spor Lisesi

03.06.2021 11:05, 2 ay önce eklendi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabulde

öğrencisi Elif Ceren Çolak ve Antrenörü Şükrü Alp ARI'nın da yer aldığı Dünya ve Avrupa Şampiyonasında derece alan Cimnastikçi Sporcularımızı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ile antrenörler ve sporcular hazır bulunduğu kabul, basına kapalı olarak 1 saat sürdü.

Hedeflerinin Dünya ve Olimpiyat Şampiyonluğu olduğunu belirten Elif Ceren ÇOLAK, azimle, gayretle çalışarak ülkemize ilk kez TrampolinCimnastik Avrupa Şampiyonasında madalya kazandırmanın gururunu yaşadıklarını, bunun için çok çalıştıklarını belirtti. Üzerinde çok emeği olan Antrenörü Şükrü Alp ARI'ya ve okulu Konya Spor Lisesi'ne teşekkür ediyorum dedi.

KONYA SPOR LİSESİ MÜDÜRÜ VEYSEL DUDU:

Ülkemize TrampolinCimnastik Avrupa Şampiyonası tarihinde ilk kez madalya kazandıran Elif Ceren ÇOLAK ve Antrenörü Şükrü Alp ARI ile gurur duyduklarını ve Dünya Şampiyonluğunda yeni madalya ile bizleri yeniden gururlandıracaklarına inandıklarını belirttiler. Öğrencimizin başarmak için azimli ve gayretli çalışmaları sonucunda kulüplerini, okulumuzu, Konya'mızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek bu başarıya ulaştığına inanıyor, başarılarının devamını diliyorum.

Anahtar Kelimeler: LiseKonyaCumhurbaşkanı

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat