Dünya Üçüncüsüne Yunak'tan Ödül

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Dünya Gençler Halter Şampiyonasında

09.06.2021 14:53, 7 gün önce eklendi.
Dünya Üçüncüsüne Yunak'tan Ödül

Dünya 3. olan eski öğrencileri Nuran Yalçın'ı ödüllendirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Özbekistan’da düzenlenen Dünya Gençler Halter Şampiyonasında Dünya 3. olan eski öğrencisi Yunaklı  Nuran Yalçın ve Antrenörü Beden Eğitimi öğretmeni Murat Korkmaz’ı makamında ağırladı.

İşcan; ”Öğrencimiz Nuran Yalçın bizim eski öğrencimiz ve bizim ilçenin çocuğu. Antrenör Murat Bey de buranın beden eğitimi öğretmeniydi. Öğretmenimiz ve kızımız ülkemize çok büyük başarı kazandırdı. Bayrağımızı dalgalandırdı. Kendisiyle ve bu büyük başarıda katkı ve emeği olan öğretmenimiz Murat Hocayla gurur duyuyoruz. İnşallah daha nice başarılar ve şampiyonluklarla bizleri gururlandırmaya ve bayrağımızı dalgalandırmaya devam edecek” dedi.

Nuran Yalçın ve Murat Korkmaz'’a plaket ve hediye takdiminde bulunan Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, spora ve sporculara her zaman destek olacaklarını belirtti.

Anahtar Kelimeler: YunakKonya

Yorum yap



Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler



Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat