Ali Babacan, Partisinin Ereğli İlçe Teşkilatı Hizmet Binası Açtı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Ereğli ilçe teşkilatı hizmet binasının açılışı için Ereğli’ye geldi.

09.06.2021 23:56, 6 gün önce eklendi.
Ali Babacan, Partisinin Ereğli İlçe Teşkilatı Hizmet Binası Açtı

Ereğli ziyaretine esnaf gezisi ile başlayan DEVA Partisi genel başkanı Ali Babacan, partisinin il başkanı Seyit Karaca ve ilçe Başkanı Nurullah Yılmaz eşliğinde esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi, sonrasında parti binasına geçerek açılışı gerçekleştirdi.

-Vatandaşlar Ekonomiden Dert Yandı-

Ereğlili vatandaşlar, Babacan’ın ziyaretinde ekonomiden dert yandılar. Esnaflar, pandemi sürecinde adaletsiz uygulamaların yapıldığını söylediler ve küçük esnafın çıkmazın içerisine sokulduğunu ifade ettiler. Özellikle lokantacı esnafının büyük dert yandığı Ali Babacan, iktidara geldiklerinde uygulayacakları ekonomi politikası ile ekonomideki gelişimin, iktidarlarının ilk 90 gününde fark edileceğini söyledi. 

-Babacan’ın Ekonomi Bakanlığı Döneminde Bir Maaşla 7 Çeyrek Alabiliyorduk-

Ali Babacan’ın, esnaf ziyaretinde sohbet ettiği vatandaşlar, “Ali Babacan’ın ekonomi bakanlığı döneminde bir maaşla 7 çeyrek alabiliyorduk. Şimdi 3 tane alamıyoruz” dediler. Babacan’a ekonomik bunalımdan dert yananlar arasında çiftçiler de vardı. Tarım ve hayvancılıkta maliyetlerin kat kat arttığını söyleyen çiftçiler, ekonominin düzelmesi için milletin umudunun Ali Babacan olduğunu dile getirdiler.

Esnaf ziyaretinin ardından partisinin ilçe başkanlığı binasına geçen Ali Babacan, açılış kurdelesini kesti. Parti binasındaki programa CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal ve İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar da katıldı.

Anahtar Kelimeler: EreğliDevakonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat